Firma Hurom, Angel i Kuvings – kilka słów o ich produkcji i historii.

Wyciskarki Hurom. Firma Hurom dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie i badaniom nad unowocześnieniem swoich produktów, jest jedna z najbardziej rozpoznawanych i cenionych producentów urządzeń AGD. Firma Hurom swoją nazwę zawdzięcza połączeniu dwóch słów: angielskiego „human” czyli człowiek, oraz koreańskiego „rom” czyli oznaczenie korzyści dla ciała. Nazwa ma symboliczne znaczenie, oznacza cały ogrom korzyści dla ciała i zdrowia człowieka jakie można uzyskać przez wybór produktów marki Hurom. Hurom uczciwie podchodzi do relacji z konsumentem i podkreśla to na każdym kroku, aby lepiej uzmysłowić przeciętnemu odbiorcy, że to dzięki niemu mogą istnieć i działać na praktycznie wszystkich rynkach świata. Dumą i chlubą Hurom jest model wyciskarki Hurom HH2G, obecnie chyba najbardziej popularny, w którym zawarte są wieloletnie wysiłki konstruktorów i ciągła praca nad udoskonalaniem produktów. Modelami podobnymi są HG2G oraz HF2G, które w równym stopniu odzwierciedlają dbałość o szczegóły i wydajną pracę każdej wyciskarki Hurom.

zalety wyciskarek KuvingsWyciskarki Kuvings. Tej marki również nie trzeba szczegółowo przedstawiać, ponieważ jej produkty królują na całym świecie na półkach sklepów ze sprzętem AGD. Właścicielem tej marki jest firma Nuc Electronics Co.Ltd, znana powszechnie jako producent najwyższej jakości sprzętu kuchennego, przeznaczonego do przygotowania, pieczenia i przechowywania żywności. Najbardziej są jednak znani z jakości i dbałości o produkcję wyciskarek i sokowirówek, co stawia tą firmę na w rankingu najlepszych producentów tego typu sprzętu. Projektanci zatrudnieni w Kuvings w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat, przygotowali ponad 20 urządzeń, mających na celu poprawę stylu życia i promocje zdrowia. Zbudowali m.in. wyciskarkę Kuvings Big Mouth B6000, do której można wrzucać całe owoce i warzywa bez ich krojenia, co było unikatowe w skali światowej. Produkty marki Kuvings to synonim najwyższej jakości i eleganckiego designu, przy czym do ich produkcji używa się materiałów nieszkodliwych dla zdrowia i środowiska.

Marka wyciskarek Angel Wyciskarki Angel. Firma Angel Co.Ltd działa na rynku ponad 30 lat, więc stoi za nią niebywałe doświadczenie i praktyka przy przygotowaniu najbardziej nowoczesnych wyciskarek. Wyciskarki tej marki to produkty wysokiej jakości, dające nam pewność, że przygotowane soki są pełne zdrowia i energii witalnej. W procesie tworzenia świeżych soków, urządzenia te nie dopuszczają do utraty witamin i minerałów, do tego są łatwe w obsłudze oraz w czyszczeniu. Firma Angel cały czas stoi na straży perfekcyjnego przygotowania swoich produktów, dba o ich nowoczesny design i funkcjonalność przydatną w każdym domu. Najbardziej popularnym modelem tej marki jest Angel 8500s, czyli produkt najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb każdego konsumenta.

Autor

Robert Wektor

Szef działu testów wyciskarek do soków.