Proste zielone smoothie do Detoxu

Masz zamiar doświadczyć najbardziej przyjemny Zielony Detox Smoothie, aby pomóc uzdrowić swoje ciało od wewnątrz na zewnątrz. Ale najpierw, porozmawiajmy. Słowo "detoks" stało się trendem w przestrzeni odchudzania i to z niewłaściwych powodów. Mój protokół detoksykacji jest sposobem na wyhamowanie diety, która powoli staje się wypełniona kawą, bajglami, Taco Bell i pizzą, itp. i dać swojemu ciału trochę miłości poprzez odżywianie go pokarmami pochodzenia roślinnego.

Według ekspertów wellness na całym świecie (w tym mnie) delikatny, oparty na roślinach reset całej żywności może uzdrowić i odnowić ciało.

W każdym sezonie poświęcam się 7-21 dniowemu resetowi, który ma na celu wyeliminowanie pokarmów powodujących stany zapalne i uzależnienia (cukier, kofeina, gluten) i przejście na w 100% roślinny protokół żywieniowy. Lepiej śpię. Chudnę. Jestem mniej wzdęty. I mam o wiele więcej energii. W miarę starzenia się, ten protokół jest jak jestem w stanie wyglądać i czuć się młodziej.

Czy zielone smoothie pomaga schudnąć?

Wiele osób używa zielonego smoothie, aby pomóc im schudnąć. Jeśli jesteś zainteresowany, aby to zrobić, będziesz chciał zastąpić jeden lub dwa posiłki zielonym smoothie. Ale nie byle jakim zielonym smoothie - musisz się upewnić, że jest to zbilansowany przepis ze zdrowymi tłuszczami i białkiem, które zasilą Twoje ciało.

Jeśli chciałabyś zastosować się do świetnego programu, mamy dla Ciebie Thrive: 7-dniowe oczyszczanie. Obejmuje on 2 zielone smoothie zamienniki posiłków dziennie z prostymi przekąskami i opartymi na roślinach obiadami.

Czy zielone smoothie są naprawdę tak dobre dla Ciebie?

Codzienne zielone smoothie jest # 1 zdrowy nawyk, aby ustawić fundament dla zdrowszego stylu życia. Rośliny są kluczem do długiego, zdrowego życia, o czym wiemy z Błękitnych Stref na całym świecie. Najprostszym sposobem, aby jeść więcej roślin jest zmiksowanie ich i wypicie. To proste, szybkie i łatwe do sprzątania. #noexcuses

Ten Zielony Detox Smoothie jest coś, co można pić codziennie rano, aby uzyskać rozpęd i świeży nowy kierunek, jeśli chodzi o swoje zdrowie.

Co jesz podczas Zielonego Wyzwania Smoothie?

Jeśli dołączasz do naszego darmowego Wyzwania Smoothie, sprawdź sekcję bonusową w swoim przewodniku. Zamieściliśmy tam przepisy na roślinne przekąski i posiłki. Oto kilka dodatkowych pomysłów na zdrowe odżywianie podczas codziennego oczyszczania za pomocą zielonego smoothie:

  • Carrot Cake Bars: Partia tych sprawia, że wspaniałą przekąskę, że można cieszyć się przez cały tydzień (plus to ogranicza apetyt!)
  • Kalafior Buffalo Wings: Zaufaj mi ... będziesz kochać te i crave je co tydzień.
  • Zoodles w słoiku: Jest zdrowszą wersją ramenu z pocieszającymi smacznymi smakami.

Kiedy powinienem pić detox smoothie?

Najlepszy czas na picie zielonego smoothie, aby wchłonąć najwięcej składników odżywczych jest na pusty żołądek. Nie musisz się również martwić o łączenie pokarmów, co może prowadzić do wzdęć i rozstroju żołądka.

Lubię się obudzić, wypić szklankę wody, a następnie kawę. Około godziny później, będę cieszyć się moim smoothie (jak ten zielony detox smoothie z nasionami chia + olej mct). 16 uncji smoothie wystarczy mi do lunchu. Jeśli ćwiczyłam, zjem przekąskę z orzechami (mieszanka orzechów, surowe migdały, baton granola).

Czasami jem drugie zielone smoothie na lunch (to naprawdę najzdrowszy fast food!). Następnie posiłek z Rawk the Year na kolację.... lub czasami pizza.

Jeśli robisz kilka smoothie dziennie, polecam zjeść drugie na lunch lub popołudniową przekąskę. Nie zapomnij dodać do smoothie zamiennika posiłku, żebyś nie był głodny.

Autor

Beata Krawczyk

Dermatolog, dietetyk.