Cherry Paleo Green Smoothie

Stworzyliśmy proste paleo zielone smoothie, które zachwyci Twoje kubki smakowe, a jednocześnie pomoże Ci trzymać się planu żywieniowego.

Jeśli odżywiasz się w sposób paleo, wiesz, że spożywanie dużej ilości owoców i warzyw jest bardzo ważne. Dieta paleo nie musi polegać tylko na jedzeniu mięsa, kurczaka i jajek, na które masz ochotę. (To o wiele więcej niż tylko to!) W Simple Green Smoothies czujemy się najlepiej, gdy stosujemy dietę opartą na pełnowartościowych produktach roślinnych, ale z radością zbaczamy z niej, gdy najdzie nas ochota na coś innego.

Pełnotłuste mleko kokosowe dodaje temu smoothie tak wiele smaku i bogatej konsystencji, nie wspominając o tym, że wspaniale komponuje się z wiśniami - prawie jak koktajl mleczny! Użyliśmy boćwiny (znanej również jako srebrny burak) jako zieleni liściastej, ale każda inna zieleń liściasta będzie tu fantastyczna. Zawierają one zdrowe tłuszcze, błonnik i inne składniki odżywcze, które zapewnią Ci siłę.

Jeśli chcesz dodać temu smoothie więcej białka, możesz użyć swojego ulubionego, wymienionego na liście składników poniżej.

OPIS

To bogate, kremowe, paleo zielone smoothie na bazie mleka kokosowego jest pełne słodkiego owocowego smaku, błonnika, zielonych liści i innych składników odżywczych, które dodadzą Ci sił.


SKŁADNIKI

  • 1 szklanka mieszanki zielonych warzyw (jarmuż, szpinak, boćwina)
  • 1/2 szklanki wody
  • 1/2 szklanki pełnotłustego mleka kokosowego
  • 1/2 dużej pomarańczy pępkowej (obranej)
  • 1/2 średniej marchewki (obranej i pokrojonej w kostkę)
  • 1 filiżanka wiśni (mrożone)

INSTRUKCJA:

  1. Zmiksuj boćwinę, wodę i mleko kokosowe do uzyskania gładkiej konsystencji.
  2. Następnie dodać pomarańczę, marchewkę, wiśnie i ewentualny dodatek proteinowy. Ponownie zmiksować do uzyskania gładkiej konsystencji. Podawać natychmiast lub przechowywać w lodówce do 2 dni.

Autor

Robert Wektor

Szef działu testów wyciskarek do soków.