KONKURS: Kolacja doceniająca The Leading Fork

KONKURS: Kolacja doceniająca The Leading Fork

Posted on April 25, 2014 by Lauren Updyke. This entry was posted in Dobrze się odżywiać. Bookmark the permalink.

Na UW liderów można znaleźć w każdym zakątku i na każdym poziomie. Od prowadzenia projektu badawczego lub koordynowania opieki nad pacjentem do motywowania zespołu projektowego lub załogi konserwacyjnej, UW celebruje przywództwo na wszystkich poziomach. Tysiące wydziałów i pracowników UW pełni role, w których służą jako formalni lub nieformalni liderzy.

UW Dining i The Whole U są podekscytowani, aby gościć specjalną kolację w uznaniu liderów UW na wszystkich poziomach.

Nasz Leading Fork Appreciation Dinner to 21 maja, 5:30 - 7:00 p.m. na kampusie w Seattle. Szef kuchni celebrytów, nowojorski restaurator i Iron Chef American i The Next Iron Chef konkurent Jehangir Mehta, który będzie w kampusie z okazji Mushroom May-nia, będzie gotował tę niesamowitą kolację doceniającą.

Więc kto dostanie się na tę kolację? Robimy to w formie konkursu! Możecie nominować siebie lub kogoś innego, kto zasługuje na szczególne uznanie. Spieszcie się - jest tylko 15 miejsc przy stole! Oto jak to działa:

  1. Wyślij e-mailem zdjęcie i krótki opis tego, jak Ty lub osoba, którą nominujesz, demonstrujecie przywództwo w najlepszym wydaniu tutaj na UW. Zdjęcie może przedstawiać Ciebie lub osobę nominowaną LUB coś, co reprezentuje ich styl przywództwa, miejsce, w którym pracują itp. Opis może mieć formę wiersza, limeryku lub kilku zdań... zachęcamy do kreatywności!
  2. Stworzymy album na Facebooku o nazwie Leading Fork Contest 7 maja i poprosimy ludzi o głosowanie na tych, którzy najbardziej zasługują na tę kolację doceniającą.
  3. 15 nominowanych osób z największą ilością głosów zostanie nagrodzonych tą wyjątkową okazją.

Jak możesz zdobyć więcej głosów? Daj znać innym w swoim dziale, że bierzesz udział w konkursie i udostępnij go na własnej stronie na Facebooku.

Uczcijmy niesamowitych liderów, których mamy w rodzinie UW! Przekaż nam swoją nominację wydziałową lub pracowniczą do środy, 7 maja, aby uzyskać maksymalną ilość czasu na zebranie głosów. Zwycięzcę ogłosimy w środę, 14 maja.

Oto przykładowa nominacja, abyś mógł zacząć:

Lorna - UWTV

Nie jestem nawet na wydziale Lorny, ale wiem, że jest liderem tutaj na UW. Widzisz te znaki, które trzyma? Zrobiła je sama, żeby wydziały i pracownicy mogli się łatwo odnaleźć podczas National Walking Day, wydarzenia, które pomogła zorganizować. Organizuje też grupę ćwiczeniową Kane Hall Noon Exercise. Dlaczego to robi? Naprawdę chce pomóc swoim kolegom w utrzymaniu zdrowia. To jest zupełnie ponad jej normalną rolę. Lorna, dziękuję za wszystko co robisz!!!

Przyjmujemy teraz nominacje. Obserwuj naszą stronę na Facebooku, aby zobaczyć, kto został nominowany!

UPDATE: Chcesz dowiedzieć się więcej o szefie Mehta? Sprawdź to wspaniałe Q & A Food Network.

Autor

Dariusz Guc

Dietetyk, lekarz medycyny naturalnej.